Upravit stránku

Na každou vaši životní příležitost pro vás upečeme na zakázku dorty, zákusky, makronky, pralinky ... zkrátka vše na co budete mít chuť. 

Vždy stoprocentně kvalitní, z poctivých surovin, připravované s radostí a láskou. Náš příběh a přístup si můžete pročíst na stránce Zažijte své epifany.  

Bez osobní schůzky to nepůjde

Vždy preferujeme přímý kontakt s našimi zákazníky, proto i zadání individuální zakázky není jiné. Pokud od nás budete chtít upéct dort na svatbu nebo k narozeninám, vždy začneme osobní schůzkou, na které se domluvíme na chuťových preferencích, případných alergiích, požadovaném vzhledu a dalších podrobnostech. Teprve poté se můžeme pustit do kvalitní práce.    

Všechny detaily a změny k objednávkám řešíme vždy při osobní konzultaci, nikdy nic neřešíme po mailu nebo telefonicky, tato zkušenost nám zajišťuje skvělé výsledky a vaší spokojenost. Menší objednávky s vámi vyřeší obsluha na obou pobočkách, svatby a velké oslavy zařizuji vždy já osobně. 
Jana Novotná, majitelka

Pokud chcete udělat správné rozhodnutí a objednat dort u nás:

  • obraťte se na nás přes formulář, telefon nebo přímo na pobočce a domluvte si termín konzultace 
  • na schůzce probereme vše podstatné a domluvíme detaily 
  • zaplatíte zálohu ve výši dané objednávkou 
  • v domluvený termín si objednávku vyzvednete - je možné objednat do Pardubic i Zaječic
  • pokud bude potřeba, můžeme zajistit i dovoz na místo akce, vždy ale počítáme individuální cenu rozvozu, podle vzdálenosti   

Nechte se inspirovat